Okresní kuželkářský svaz Olomouc

Rozlosování a termíny okresního přeboru družstev 2021 - 2022

 
  Podzim:                                            
    1.kolo do 3. 9.     2.kolo do 10.9.     3.kolo do 17.9.     4.kolo do 24.9.     5.kolo do 1.10.
    Troubel.B : Prostějov D     Prostějov D : volno     Sigma A  : Prostějov D     Prostějov D : Sigma C      Troubel.A : Prostějov D
  1 Sigma A  : Prostějov C    2 Sigma C  : Litovel C   3 Troubel.A : Troubel.B   4 Sigma B  : volno   5 HKK C : Sigma A 
    Troubel.A : Šternberk     Sigma B  : Horka     HKK C : Prostějov C      Lipník B : Litovel C     HKK D : Troubel.B
    HKK C : Přemky C     Lipník B : HKK E     HKK D : Šternberk     Přemky C : Horka     HKK E : Prostějov C 
    HKK D : Lipník B     Přemky C : HKK D     HKK E : Přemky C     Šternberk : HKK E     Horka : Šternberk
    HKK E : Sigma B      Šternberk : HKK C     Horka : Lipník B     Prostějov C  : HKK D     Litovel C : Přemky C
    Horka : Sigma C      Prostějov C  : Troubel.A     Litovel C : Sigma B      Troubel.B : HKK C     volno : Lipník B
    Litovel C : volno     Troubel.B : Sigma A      volno : Sigma C      Troubel.A : Sigma A      Sigma B  : Sigma C 
                                                 
    6.kolo do  8.10.      7.kolo do 15.10.     8.kolo do 22.10     9.kolo do 29.10.     10.kolo do 5.11.
    Prostějov D : Sigma B      HKK C : Prostějov D     Prostějov D : Lipník B     HKK D : Prostějov D     Prostějov D : Přemky C
  6 Lipník B : Sigma C    7 HKK D : Troubel.A   8 Přemky C : Sigma B    9 HKK E : HKK C   10 Šternberk : Lipník B
    Přemky C : volno     HKK E : Sigma A      Šternberk : Sigma C      Horka : Troubel.A     Prostějov C  : Sigma B 
    Šternberk : Litovel C     Horka : Troubel.B     Prostějov C  : volno     Litovel C : Sigma A      Troubel.B : Sigma C 
    Prostějov C  : Horka     Litovel C : Prostějov C      Troubel.B : Litovel C     volno : Troubel.B     Sigma A  : volno
    Troubel.B : HKK E     volno : Šternberk     Sigma A  : Horka     Sigma C  : Prostějov C      Troubel.A : Litovel C
    Sigma A  : HKK D     Sigma C  : Přemky C     Troubel.A : HKK E     Sigma B  : Šternberk     HKK C : Horka
    Troubel.A : HKK C     Sigma B  : Lipník B     HKK C : HKK D     Lipník B : Přemky C     HKK D : HKK E
                                                 
    11.kolo do 12. 11.     12.kolo do 19.11.     13.kolo do 26.11.     14.kolo do 3.12     15.kolo do 10.12.
    HKK E : Prostějov D     Prostějov D : Šternberk     Horka : Prostějov D     Prostějov D : Prostějov C      Litovel C : Prostějov D
  11 Horka : HKK D   12 Prostějov C  : Přemky C   13 Litovel C : HKK E   14 Troubel.B : Šternberk   15 volno : Horka
    Litovel C : HKK C     Troubel.B : Lipník B     volno : HKK D     Sigma A  : Přemky C     Sigma C  : HKK E
    volno : Troubel.A     Sigma A  : Sigma B      Sigma C  : HKK C     Troubel.A : Lipník B     Sigma B  : HKK D
    Sigma C  : Sigma A      Troubel.A : Sigma C      Sigma B  : Troubel.A     HKK C : Sigma B      Lipník B : HKK C
    Sigma B  : Troubel.B     HKK C : volno     Lipník B : Sigma A      HKK D : Sigma C      Přemky C : Troubel.A
    Lipník B : Prostějov C      HKK D : Litovel C     Přemky C : Troubel.B     HKK E : volno     Šternberk : Sigma A 
    Přemky C : Šternberk     HKK E : Horka     Šternberk : Prostějov C      Horka : Litovel C     Prostějov C  : Troubel.B
                                                 
  Hrací dny:                                            
  středa 17 hod:    Troubelice "B"(na kuž.Sigma),                         
  čtvrtek 17 hod:    Prostějov "C"(3-4) a "D"(1-2), Lipník "B", Sigma "A" a "B",                         
         Litovel "C" (v Prostějově 1-2)                         
  pátek  17 hod:    HKK "C"(3-4), HKK "E"(5-6), HKK "D"(7-8), Sigma "C",                         
         Horka (na kuž. HKK 1-2),Troubelice "A" (na kuž.Sigma),                        
         Přemyslovice "C", KKŽ Šternberk                        
                                        V.Vlček-vedoucí OP
                                                 
                                        V Olomouci 20. července 2021