Okresní kuželkářský svaz Olomouc
  Okresní přebor 2016 – 17
  Soupisky družstev
                       
  SK Sigma MŽ „A“   HKK Olomouc „D“   TJ Prostějov „C“
  06987-21 Baslar František 40362   13708-17 Hejtman Radek 230773   21924-20 Čépe Marek 120571
  06986-21 Baslar Jiří 120569   07689-16 Hopjan Svatopluk, ing. 70745   11308-16 Chudožilov Zdeněk, ing. 240969
  07692-19 Malíšek Jiří 21146   08648-16 Kopáč Jaroslav, ing. 240851   07205-16 Pospišilík Květoslav 30540
  12994-18 Malíšek Petr 150466   20587-18 Svoboda Michal 250272   24154-20 Koudelka Jiří 20271
  10721-20 Jüngling Pavel 270168           22405-16 Kovařík Václav 10200
          HKK Olomouc „F“        
  SK Sigma MŽ „B“   07730-16 Fajdeková Bohuslava 200347   TJ Prostějov „D“
  16044-20 Sobotová Jitka 281263   07725-16 Ansorgová Jana 30641   07222-16 Leitgebová Magda 110468
  07010-21 Šilbert Josef 280849   07732-16 Mrázová Libuše 140744   11423-16 Paňáková Eva, ing. 301162
  23281-18 Šívr Jan 41051   17204-18 Říhová Marie 80463   07220-16 Reiterová Marie 200848
  23283-18  Ocetek Jiří 110359   11263-16 Zmitková Věra 241050   12631-17 Spisar Martin, ing. 230874
  16436-21 Oprštěný Jan 270978           20932-18 Štěbra Vlastimil 171072
          TJ Sokol Horka   22686-17 Kührová Jana 101062
  SK Sigma MŽ „C“   20091-17 Kamínek Karel 110952        
  22260-21 Bittner Tomáš 81275   06997-20 Koudelný Libor 40573   TJ Sokol Přemyslovice „C“
  15962-21 Černošek Jaroslav 130667   10623-16 Smička Antonín 190641   22789-17 Kankovský Marek 150400
  17502-20 Hyc Miroslav      240261   08105-16 Tománek Václav 230953   07891-16 Pajchl Oldřich, ing. 180172
  15654-21 Peřina Jaroslav 160651   09241-16 Vodák Jiří 210871   22674-17 Toman Bohuslav 50277
  20090-17 Zvěřina Karel 71056   08108-16 Zatloukal František 101148   08849-18 Jurníčková Marcela 151076
          22743-17 Rédl Miroslav ml. 231184   22788-17 Šustr Jakub 270598
  SK Sigma MŽ „D“           15559-16 Tomková Světlana 310188
  20228-17 Král Milan 90154   KKŽ Šternberk    20081-17 Vybíral Roman 100475
  23280-18 Šívr Jiří 220247           21651-20 Zatloukal Tomáš 151297
  14107-17 Suchý Václav 211263           19059-20 Sedláček Lukáš 310591
  07012-20 Vašíček Petr 20173           24160-20 Dvořák Pavel 271069
  13154-21 Vlček Radim 30389           14748-20 Navrátil Antonín 191072
  23282-18 Pospíšil Jaroslav 270454           88851-16 Grulich Josef 221162
                       
  KT Troubelice „A“   TJ Tatran Litovel „C“   KK Lipník n/Beč. „B“
  01310-17 Gubala Jozef 250638   12793-17  Blinka Karel 190750   09969-16 Koppa Jaroslav, Bc. 110369
  18668-17 Kubáč Miroslav 300763   12342-17 Blinka Lubomír 211051   08116-20 Špalek Jan 161062
  18667-17 Kotráš Miroslav 20366   12005-17 Harzslák Jiří, ing. 220782   24293-20 Sekaninová Elena 20401
  18666-17 Maitner Jiří 190763   22841-17 Kozák Vlastimil 211049   18282-18 Kulhánková Jana 310574
  18961-17 Suralová Jana 171157   08510-19 Němec Antonín 191063   15712-16 Mandák Ladislav,ing. 200764
          22842-17 Ottová Marcela 170960   24292-20 Hradilová Eva 20670
  KT Troubelice „B“   11622-16 Vrobel Jiří 170461        
  20079-17 Smékal Drahoslav 230752                
  15378-17 Vaculík Miloslav 171150                
  22764-17 Smékal Jan, ing. 171284                
  24260-17 Řezníček Pavel 31278                
  20696-17 Tomšovský Martin 20677